👌🏻Tak a máme plný e-mail a telefon📞 dotazů❓
Tedy sdílíme i sem pro všechny- co dělat s informací o ukončení sporu v praxi?
📍podal jsem a ještě se nic neděje, je to méně než 6 měsíců- ne, nemusíte nic nikde urgovat, zpracují to, mají čas a pokud máte podací lístek (jako je u nás standardem) tak vít...